Ing. Radka Rybáková

43 let

projektová manažerka, jednatelka sociální firmy

Kdo jsem?

Jsem člověk, který potřebuje, aby věci, které dělá, dávaly nějaký smysl. Mám ráda věci s přesahem. Záleží mi na tom, aby lidé okolo mne byli spokojení. Ne vždy se to podaří. Jsem především máma dvou skvělých dospívajících dětí. Pracuji ve Fokusu Tábor jako projektová manažerka, jsem jednatelka sociální firmy, která zaměstnává lidi se znevýhodněním, organizátorka akcí. Věnuji se dětem jako instruktor lezení a pořádám dětské tábory. Mám ráda sport, přírodu, knihy a daleké obzory. Učím se hledat (a nacházet) klid.

Co chci pro Tábor udělat?

Tábor je skvělé místo pro život. Pokud mohu v některých oblastech přispět k tomu, aby to tak zůstalo, ráda to udělám. Zkušenosti mohu nabídnout zejména v oblasti sociální ekonomiky, kultury a sportu. Žhavé téma jsou pro mne betonové plochy ve veřejném prostoru na úkor veřejné zeleně. Ráda bych také podpořila partnerskou komunikaci zastánců automobilové dopravy, chodců, cyklistů a koloběžkářů. Patřím totiž do všech skupin najednou a nemám se sebou problém.

Proč kandiduji za JiNAK!?

Vždy jsem se zajímala o to, co se děje v místě, kde žiji. Zajímá mě nejen jeho historie ale i budoucnost. A chci mít alespoň malou šanci ji ovlivnit. Řada lidí v hnutí JINAK! mě inspiruje nebo prostě jen baví. Plán pro Tábor JINAK! mi dává smysl a ráda jej svými zkušenostmi, názory a prací podpořím. Solidárně, otevřeně, kulturně, udržitelně…