Bc. Diana Míková

25 let

datová analytička

Kdo jsem?

Jsem mladá holka, co se nebojí jít do věcí po hlavě a hlavně mít a dělat věci Jinak! – tak trochu po svém. Děsím se pocitu pohodlí, proto se snažím být pořád něčím zaměstnaná. Vystudovala jsem dánštinu a fonetiku v Praze, zbožňuji hudbu, literaturu, jógu a zvířátka. Velmi fandím automatizaci a inovacím, na nichž se teď díky práci v IT mohu podílet. Ráda se nacházím ve společnosti lidí, kteří mě mohou inspirovat. Jsem velkým milovníkem Skandinávie; ta je pro mě inspirací téměř ve všech ohledech.

Co chci pro Tábor udělat?

V Táboře se dá plno věcí vyzdvihnout, ale i plno věcí zlepšit; je zde např. plno míst, která by si zasloužila očistit od agresivních reklam – viz. problematika vizuálního smogu. Zdraví člověka, ať už psychické či fyzické, závisí i na spoustě často nenápadných věcech, které se přehlížejí. Chci na ně aktivně upozorňovat a řešit je.

Proč kandiduji za JiNAK!?

Mladí lidé představují novou energii, nové nápady a nebojí se aktivně bojovat za své postoje a přesvědčení. Nebojí se vyjet ze zajetých a často dnes již zastaralých a nevýhodných kolejí. Kandiduji, protože jsem hrdá na naší práci, vize a kandidátku, kde je plno super lidí. Na Táboru nám záleží a chceme ho posouvat dopředu.