Vaši lidé v městských orgánech za JINAK!

Členové městského zastupitelstva, městských komisí a dozorčích rad zvolení za volební sdružení JINAK!.

Zastupitelé

Místostarostka: Ing. Michaela Petrová - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Radní: JUDr. Miloš Tuháček -   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zastupitel: Mgr. Jakub Smrčka, Th.D. - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontrolní výbor Zastupitelstva města Tábora

Mgr. Vítězslav Dohnal - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Finanční výbor zastupitelstva města Tábora

JUDr. Miloš Tuháček -   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Komise rady města

Bytová komise 

Ing. Dominika Loskotová - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Drahomíra Marcollová  - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Komise pro pohledávky

Drahomíra Marcollová  - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Komise rozvoje a regenerace

Ing. arch. Monika Krausová

Komise sociální - předsedkyně

Pavla Kohelová  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Komise pro bezpečnost a prevenci kriminality - předsedkyně

Ph.Dr. Miroslava Horecká - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Komise životního prostředí - předsedkyně

Mgr. Lenka Vocílková - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Komise cestovního ruchu a partnerské spolupráce

Mgr. Jakub Smrčka Th.D.  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Komise kulturní

Mgr. Tereza Horváthová - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Komise pro výchovu a vzdělávání

Bc. Markéta Brynychová - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Komise tělovýchovy

Ing. Tomáš Mráz -  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Komise dopravy

Ing. Tomáš Mráz -  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dozorčí rady společností a organizací se 100% majetkovou účastí města

Bude doplněno po zvolení Radou města Tábora.

Kompletní složení Zastupitelstva města Tábora a městských výborů ZM ...

 

Výměna zastupitelů

MUDr. Lukáš Štrincl, který byl ,,vykřížkován“ z dvacátého místa na post zastupitele do své politické funkce nenastoupí. Zde je jeho vysvětlení:

,,Velmi si vážím podpory voličů, ale obávám se, že jako, lékař, který se chce naplno věnovat své profesi, bych nemohl plnohodnotně vykonávat svoji nově získanou funkci zastupitele. Zastupování zájmů veřejnosti v zastupitelstvu vyžaduje nejen docházku na zasedání jednání zastupitelstva, ale také důkladnou přípravu, načítání podkladů, předkládání návrhů, komunikaci s občany atd. Toho jsem si byl vědom už při souhlasu s kandidaturou. Proto jsem JiNAK! svou účastí na kandidátní listině podporoval spíše symbolicky z dvacátého místa. Svou rezignací na funkci zastupitele ovšem nerezignuji na spolupráci se sdružením JiNAK!. Nadále se dle svých časových možností budu podílet na práci směřující k naplnění programových priorit, především v oblasti dopravy a životního prostředí, které vnímám jako jeden z prostředků pro zdravější populaci,“ říká k tomu MUDr. Lukáš Štrincl.

Na základě počtu získaných hlasů funkci zastupitele zastane JUDr. Miloš Tuháček, který v zastupitelstvu zasedal již tři volební období.